Logrus

Русский Українська English Deutsch 中文 Français
v
Галузеві рішення

Інформаційні технології

Телекомунікації

Автомобільна промисловість

Аудіогіди

Аудіоекскурсії


Отзывы

При работе с компанией Логрус мы не встретились с теми проблемами, которые были у нас в прошлом (верстка ресурсов, проблема единой терминологии в разных частях ПО, правильный перевод интерфейсов с использованием устоявшихся привычных терминов для типовых пунктов меню, типовых операций и других элементов управления). Ранее приходилось тратить много времени на вычитку и доводку переведенных ресурсов. Работы, выполненные компанией Логрус по нашему заказу, показали высокий профессионализм специалистов Логрус. Я принимал участие в тестировании русской версии ПО, скомпилированной с использованием ресурсов, локализованных Логрус, и могу отметить, что при тестировании было внесено очень маленькое количество поправок в подготовленные Логрус переводы. Мы также полностью довольны сроками исполнения работ и их стоимостью.

С уважением, Максим, ДиалогНаукаАудіогіди

Аудіогіди – це електронні пристрої, що дають змогу відвідувачу проводити персональні аудіоекскурсії по музеях, виставках, соборах і навіть цілих вулицях. Аудіогід надає можливість прослухати інформацію про той чи інший експонат у будь-який зручний для цього час.

Аудіогід – це пристрій, схожий на мобільний телефон. Деякі моделі оснащено дисплеєм, на якому відображається номер відтворюваного файлу, гучність та інша додаткова інформація. Більш сучасні аудіогіди можуть відтворювати відео та відображати фотографії на дисплеї.

Аудіоекскурсія може проводитися кількома способами:

  • прямий доступ – користувач набирає номери експонатів, що його зацікавили, у довільному порядку;
  • екскурсія – користувач дотримується певного маршруту;
  • комбінований тур – користувач може використовувати як прямий доступ, так і дотримуватися вказівок щодо напрямку руху.

Перед початком екскурсії відвідувач (або співробітник музею) вибирає мову відтворення екскурсії. Під час відвідування музею відвідувач набирає номери експонатів, що його зацікавили, на клавіатурі аудіогіда та прослуховує аудіотреки, що відповідають номерам експонатів. У будь-який час користувач може зупинити/продовжити відтворення або прослухати опис/історію експоната спочатку.

У деяких моделях аудіогідів відтворення екскурсії можна активувати за допомогою спеціальних радіо- або іч-датчиків. Такі датчики встановлюють поряд з експонатом. Відвідувач підходить до експоната й натискає кнопку активації на аудіогіді. Аудіогід отримує сигнал від датчика й розпочинає відтворення аудіотреку, який відповідає цьому експонату.

Головна перевага аудіогіда порівняно зі звичайною екскурсією, яку проводить екскурсовод, полягає в тому, що відвідувач може повністю керувати своїм часом і проводити екскурсію за власним маршрутом та у зручному для себе темпі.

Аудіогіди широко використовують у музеях по всьому світу.

Аудиогид   Аудиогид   Аудиогид

Новини
Усі новини